فنرهای فشاری

یکی از محصولات این شرکت فنر های فشاری می باشد که با مورد فشارقرار گرفتن و اعمال نیرو وظیفه خود را انجام میدهد.
فنرهای فشاری در سایزها و ابعاد مختلف با توجه به نیاز مشتری تولید میشوند.
انواع این فنرها در صنایع مختلف مخصوصا صنایع خودروسازی مورد استفاده می باشد.
شرکت عدالت فنر مجهز به خط تولید انواع فنرهای فشاری از سایز مفتول 0.1 میلیمتر الی 32 میلیمتر به صورت سرد پیچ و از سایز 32 میلیمتر به بالا به روش گرم پیچ میباشد.
یکی از مهم ترین نوع فنرهای فشاری ، فنرلول اکسل خودرو می باشد که در ارتفاع استاندارد (فابریک) و ارتفاع کوتاه تر (اسپرت) مطابق با استاندارد روز خودروسازی در این شرکت تولید میشوند.

معرفی فنرهای فشاری

فنرهای فشاری چیست و چه کاربردی دارد؟ مهمترین مزیت به کارگیری این نوع از فنرهای کدام است؟ برای ساخت و طراحی این محصولات چه استانداردهایی در نظر گرفته می شود؟ قیمت پیشنهادی برای آنها چقدر است؟ در حین خرید لازم است چه نکاتی را در اولویت قرار دهیم؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهمترین اطلاعات در این زمینه بپردازیم و راهنمای کاملی ارائه دهیم، با ما همراه باشید.

فنرهای فشاری به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع فنرهای ساخته شده توانسته است با ویژگی های منحصر به فرد و کارایی مطلوب جایگاه ویژه به دست آورده و بازار فروش خوبی داشته باشد. همین اکنون می توانید ثبت سفارش خود را نهایی کنید و این محصولات را به صورت آنلاین خریداری کنید. در خرید حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت محصول مطمئن باشید زیرا هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند آسیب و خسارت های بیشتری در مراحل بعدی به وجود آورد.

فنرهای فشاری از حلقه هایی تشکیل شده است که بین هر یک از حلقه های موجود فاصله ی استانداردی در نظر گرفته شده است. کارایی این نوع از محصولات برخلاف فنرهای کششی است . در واقع با وارد کردن نیرو و یا فشار، ارتفاع فنر کوچک می شود و فنر با گذر زمان و دریافت نیروی لازم جمع می شود. با رها کردن نیز به حالت اولیه برمی گردد. بهره دی از تجهیزات اولیه ی مرغوب سبب می شود که حالت کشسانی آنها به همین راحتی از بین نرود و این امر طول عمر این محصولات را افزایش داده است.

انواع فنرهای فشاری

فنرهای فشاری در انواع مختلف تولید می شود. یک طبقه بندی کلی که بر اساس ساختار آن ها بیان می شود به صورت زیر است :

 • فنر فشاری استوانه ای
 • فنر فشار کونیک

هر یک از انواع این محصولات دارای کارایی و کاربرد متفاوت است. به همین دلیل در خرید لازم است نیازهای اولیه در نظر گیرد تا متناسب با آن بتوانیم مناسب ترین گزینه را خریداری کنیم.  انتخاب نمونه های نامناسب می تواند هزینه ی صرف شده برای خرید آنها را به باد دهد. در صورت نیاز به راهنمایی می توانید از مشاوره ی رایگان ارائه شده توسط همکاران ما بهره مند شوید. همین اکنون با راه های ارتباطی موجود در اولین صفحه ی وب سایتمان در تماس باشید تا بتوانید اطلاعات کامل را به دست آورید. رضایت شما هدف اصلی ما است به همین دلیل در تلاش هستیم محصولات با کیفیت به دست شما برسانیم. 

 90 % از فنرهای فشاری  از نوع فنر فشاری استوانه ای است و در این نوع از محصولات قطر خارجی فنر در همه ی بخش های آن یکسان است. فنرهای کله قندی که از دیگر انواع فنرهای فشاری می باشد با عنوان فنرهای کونیک به فروش می رسند. دراای طرحی خاصی هستند که در بیشتر مواقع می تواند کارایی مطلوب داشته باشد. اطلاعات کامل در مورد مشخصات و قیمت این نوع از محصولات در صفحه ی وفروش آنها درج شده است. 

کاربرد فنرهای فشاری

فنرهای فشاری دارای کارایی مختلف در صنایع و بخش های گوناگون است که از جمله مهمترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

 • وسایل کشاورزی
 • انواع قطعات
 • تولید
 • جابه جایی

این محصولات به عنوان تجهیزات فرعی در ساخت و طراحی بسیاری از ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه با کیفیت و مرغوب تر باشند به مراتب دارای کارایی مطلوب خواهند بود. فنرهای فشاری از پرکاربردترین نوع فنرهای موجود در بازار است که در بسیاری از دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. از قفل درب گرفته تا ساخت و طراحی خودرو می توان رد پای این محصولات را مشاهده کرد. همین امر نیز میزان تولید و بازار فروش آنها را رونق داده است.

قیمت فنرهای فشاری

قیمت فنرهای فشاری با توجه به فاکتورهای مختلف متفاوت است، هر کدام از پارامترهای موجود می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای در هزینه ی نهایی این محصولات تاثیر گذار باشد.  از جمله عوامل موثر در قیمت نهایی فنرهای فشاری می توان موارد زیر را نام برد:

 • نوع
 • برند
 • کارایی
 • کیفیت
 • استاندارد به کار رفته برای ساخت آنها
 • مقاومت
 • ماده ی اولیه برای تهیه

هر یک از موارد یاد شده می تواند به مقدار زیادی در قیمت گذاری انواع مختلف از فنرهای به فروش رسیده تاثیر گذار باشد. به منظور کسب اطلاعات در مورد قیمت فنرهای فشاری می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید و راهنمایی کامل به دست آورید. ما اینجا هستیم تا شما خرید مطمئن تجربه کنید. لازم به ذکر است که قیمت این نوع از محصولات یک مقدار مشخص است و هر گاه هزینه های بسیار کمتری به شما پیشنهاد می شود، حتما به کیفیت آن مشکوک باشید. زیرا دلیلی وجود ندارد یک محصول مرغوب به قیمت پایین به فروش برسد.

سودجویان بسیاری در بازار هستند که به منظور فروش محصولات تقلبی خود، معمولا هزینه های کمتری را ارائه می دهند. محصولات نامرغوب نه تنها کیفیت و کارایی کافی نخواهند داشت بلکه در کوتاهترین مدت زمان مجبور خواهید بود که آنها را با نمونه های مرغوب جایگزین کنید. قرار است یک بار برای خرید این نوع از محصولات هزینه کنید به همین دلیل نمونه های با کیفیت را در اولویت قرار دهید.

خرید فنرهای فشاری

اینک گزینه ی خرید آنلاین  فنرهای فشاری را برای شما عزیزان فعال کرده ایم. تا در هر نقطه از کشور که باشید بتوانید به راحتی اقدامات ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. با ما این محصولات را با کیفیت عالی به قیمت مناسب خریداری کنید. به منظور پیروی از خط و مشی های کاربر پسند، هزینه های بسیار مناسبی را برای خرید آنها در نظر گرفته ایم. همین اکنون می توانید با مراجعه به بخش فروش این محصولات، اقدامات خرید اینترنتی فنرهای فشاری را نهایی کنید و در کوتاهترین مدت زمان آنها را دریافت کنید.

همه ی نمونه ای موجود در لیست فروش ما مورد بررسی و تایید  هستند، اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل ما تعهد کاملی در مورد کارایی و کیفیت هر یک از نمونه ای موجود برای فروش در نظر داریم.