فنرهای کششی نوع دیگری از انواع فنرها می باشد که با داشتن کارایی و ویژگی های منحصر به فرد توانسته اند در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار گیرند. برای ساخت این محصولات استانداردهای خاصی در نظر گرفته می شود. در بازار می توانید نمونه های مختلف آنها را مشاهده کنید.

معرفی فنرهای کششی

فنرهای کششی چیست و چه کاربردی دارد؟ مهمترین مزیت به کارگیری این فنرها چیست. عملکرد فنر کششی چگونه است؟ در خرید این محصولات لازم است چه نکاتی را در اولویت قرار دهیم؟ در ادامه در نظر داریم به طور کلی به بررسی برخی از مهمترین اطلاعات پرداخته و راهنمایی کاملی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به منظور دریافت آگاهی بیشتر با ما همراه باشید.

فنرهای کششی نوع دیگری از انواع فنرها می باشد که با داشتن کارایی و ویژگی های منحصر به فرد توانسته اند در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار گیرند. برای ساخت این محصولات استانداردهای خاصی در نظر گرفته می شود. در بازار می توانید نمونه های مختلف آنها را مشاهده کنید. برای خرید حتما مراکز و فروشگاه و تولیدی های  معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت و اصل بودن محصول مطمئن باشید زیرا سهل انگاری در این زمینه می تواند دردسرهای بسیاری به همراه داشته باشد.

 فنر کششی کاربردشان به این صورت است که از دو طرف به دو قطعه ی مد نظر وصل می شود و هر گاه این دو قطعه طی فرایندی مجبور به جدا شدن از هم باشد، فنر در جهت عکس عمل کرده و می تواند دو قطعه را به سوی همدیگر براند. کیفیت کار فنر کششی به طور قابل ملاحظه به جنس اولیه و همچنین استانداردهای خاص برای ساخت آنها وابسته است. این نوع از فنرها از لحاظ کاربرد و مقاومت مانند فنرهای فشاری برابری می کند. اما در مقایسه با فنرهای حلزونی کارایی کافی ندارند.   

کاربرد فنرهای کششی

فنرهای کششی بدارای کاربردهای بسیاری است که از جمله مهمترین کاربرد آن میتوان موارد زیر را نام برد:

 • صنعت اتومبیل سازی
 • تولید انواع مختلف  ماشین آلات صنعت نساجی
 • ساخت لوازم خانگی
 • ساخت ابزارآلات کاردرمانی
 • اپتومتری
 • ساخت قطعات در مهندسی پزشکی

برای ساخت این محصولات از تکنولوژی نوین و تجهیزات جدید استفاده می شود، این امر توانسته است کیفیت این نوع از محصولات را به مقدار قابل ملاحظه ای افزایش دهد. به طور کلی فنرهای کششی دارای طول عمر بالایی هستند و در صورتی که شرایط نگهداری به طور کامل در نظر گرفته شود می توان از این محصول برای مدت طولانی بهره مند شد. به منظور خرید انواع مختلف از فنرها می توانید همین اکنون با ما با شماره های موجود در تماس باشید و ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. اطلاعات کامل توسط کارشناسان ما در اختیار شما قرار داده می شود

انواع فنرهای کششی

فنرهای کششی در انواع مختلف ساخته و طراحی می شوند، هر کدام از انواع این محصولات دارای کارایی متفاوتی هستند. در خرید انواع مختلف از فنرها لازم است نیاز و شرایط موجود را بررسی کنیم تا بتوانیم متناسب با مشخصات این محصات مناسب ترین گزینه را انتخاب کنیم.  در حالت کلی فنرهای کششی  به سه دسته تقسیم میشوند:

1.فنر قلاب دار

2.فنر شاخک دار

3.فنر کونیک (کله قندی)

در اولین صفحه ی وب سایتمان در بخش فروش ، اطلاعات کامل در مورد مشخصات و قیمت پیشنهادی برا این محصولات درج شده است، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ارائه شده در این زمینه بهره مند شوید. از انواع فنرهای ورزشی کششی نیز می توان موارد زیر را نام برد

 • فنر بدنسازی قفسه سینه
 • فنر شکم ساده ای دراز نشست
 • فنر سه کاره کششی

عملکرد فنرهای کششی

فنرهای کششی دقیقا مثل کش هستند، وقتی ما دو طرف آن را می کشیم، این کش بلندتر می شود و نیروی مخالفی اعمال می گردد تا آن را به حالت اولیه برگرداند.  اگر چه مکانیسم ساده ای برای کارایی این محصولات در دست است ولی همین مورد نیز می تواند در بخش های مختلف به منظور ساختن تجهیزات گوناگون بسیار کارساز باشد. فنرها را به توجه به قلاب های موجود میتوان به چند دسته تقسیم کرد. در صورتی که به نا به نیاز ویژه مجبور به استفاده از فنر کششی با ابعاد و ساختار متفاوت باشیم می توان اقدامات ثبت سفارش محصول مد نظر را داد.

. فنر کششی به عبارتی جزو فنرهای تقویتی هستند، که در موارد بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات در ابعاد و سایزهای گوناگونی تولید و طراحی می شوند. با توجه به استانداردی که برای ساخت آنها در نظر گرفته شده است نیز می تواند کیفیت و کارایی متفاوتی داشته باشند. هزینه ی درخواستی نیز با توجه به این مورد می تواند متفاوت باشد.

خرید فنرهای کششی

برای خرید فنرهای کششی حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا از کیفیت محصول انتخاب شده مطمئن باشید زیا سودجویان بسیاری هستند که در صدد فروش انواع نمونه های بی کیفیت هستند، آنها معمولا هزینه های کمتری را پیشنهاد می دهند تا بتوانند توجه خریدار را به سوی خود جلب کنند. این نوع از فنرها از گذشته مورد توجه بشر بوده است از آنها در ساخت درب خانه ها استفاده می شد. به منظور افزایش کارایی آنها می توان از فنر کششی به صورت چسبیده را در اولویت قرار داد. به کار گیری آنها به ما اجازه می دهد که دو جسم متفاوت را به هم وصل کنیم.

اینک گزینه ی خرید آنلاین فنرهای کششی را برای شما عزیزان فعال کرده ایم تا به راحتی بتوانید در هر نقطه از کشور که باشید، ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. با ما محصولات با کیفیت را به قیمت مناسب خریداری کنید. رضایت شما، سرمایه ی ما است. همه ی محصولاتی که در لیست سفارش موجود است به طور کامل مورد تایید میباشد. قیمت فنرهای کششی به فاکتورهای مختلفی وابسته است. هر کدام از از پارامترها می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای قیمت این محصولات را تحت کنترل قرار دهد. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی می توان موارد زیر را نام برد:

 • نوع
 • کیفیت
 • کارایی
 • جنس
 • استاندارد به کار رفته برای ساخت

به منظور اطلاع از قیمت فنرهای کششی می توانید با شماره های موجود با ما در تماس باشید و راهنمایی لازم را به دست آورید. ما هزینه های مناسب و معقول برای فروش انواع مختلف از فنرها در نظر داریم. همین اکنون می توانید ثبت سفارش خود را تکمیل کنید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما ، کافیست از طریق راه های ارتباطی لینک شده ، با ما تماس بگیرید